ОПЛАТА І ДОСТАВКА читати більш детальну інформацію

Арена для чоловіків

Вибір розміру
Головна  >  > 

Выбор размера

Як вибрати окуляри для плавання

Щоб придбати окуляри для плавання собі або своїй дитині / другові / родичу потрібно знати кілька правил вибору цього предмета .

Насамперед, це тип Обличчя. Існує три основних типів Обличчя: дитяче , доросле і велике доросле . Звичайно, ці критерії не головні. Єдино, що володарі крупного дорослого обличчя не зможуть натягнути дитячі окуляри .
Так само, окуляри для плавання діляться за призначенням. Для частого заняття в басейні, наприклад спортсмену, потрібні спеціальні окуляри. У народі їх називають " скельця " або " шведки " . Якщо ж потреби в професійних стартових окулярах немає, то краще придбати аматорські окуляри, які дешевше тренувальних .
Ще один критерій вибору окулярів для плавання - їх зручність. Існує кілька видів окулярів, які так чи інакше "сидять" на обличчі. Окуляри на силіконовій прокладці , через щільного прилягання до шкіри, можуть викликати кола біля очей. Хоч такі кола і проходять через півгодини після зняття окулярів, погодьтеся це не дуже приємно .
Крім силіконових окулярів існують і плавальні окуляри на мікропористої прокладці. Вони не деформують шкіру і не залишають слідів.
До речі , плавальні окуляри потрібно правильно одягати. Дуже часто плавці , помилково одягають окуляри поверх брів. Цього робити не можна. Так само потрібно знати, що гумка від окулярів повинна знаходитися на потилиці, а не за вухами.
При примірці окулярів, потрібно звернути увагу на те, як вони тримаються на переніссі . Ця частина окулярів буває регульованою та нерегульованою. Перший варіант більше схильний до поломок . Литі силіконові окуляри з нерегульованою переніссям відмінний варіант для дитини, яка ходить в басейн вчитися плавати.
Світло лінз теж грає не останню роль у виборі окулярів для плавання. Чим світліше , тим краще для басейну викладеного темною плиткою . Так само, світлі лінзи потрібні для дівчаток, які займаються в секції синхронного плавання.
В кінці статті потрібно сказати кілька слів про antifog - системі . Це спеціальне покриття, яке перешкоджає запотіванню очок. Це покриття спочатку наноситься на лінзи при виготовленні, але через пів року втрачає свої властивості. Поліпшити окуляри з такою системою можна спеціальним antifog - спреєм.

Гарного відпочинку на пляжі і в басейні.