ОПЛАТА І ДОСТАВКА читати більш детальну інформацію

Арена для чоловіків

Тренування / відпочинок
Головна  >  > 

 

Тренировка отдых


Waternity

Waternity® це тканина, яку Арена розробила з розрахунком на довговічність, за рахунок її надзвичайної міцності. Крім цього, тканина дуже м'яка і швидко висихає .

Завдяки балансу між міцністю поліестеру і гнучкістю PBT, Waternity® забезпечує максимальний опір хлору і сонячного світла і залишається м'якою на дотик.

Характеристики довговічності поліестеру також позначаються на здатності Waternity® зберігати форму і колір після тривалої шкарпетки. І оскільки Waternity® висихає швидше традиційних матеріалів, він залишається зручним як у воді, так і після виходу з неї.

Тренировка отдых

 

Waterfeel XtraLife

Waterfeel XtraLife® це тканина, яку Арена розробила для зручності і гнучкості під час тренувань в басейні, яка пасує до всіх дисциплін.

Прекрасне облегання цього матеріалу дає плавцеві максимум відчуттів від плавання.

Завдяки комбінації матеріалів (22% лайкри 78% поліаміду) тканина дуже м'яка і еластична.

На відміну від попередньої версії Waterfeel®, Waterfeel XtraLife® має високу стійкість до хлору і сонячного світла.

Тренировка отдых

 

BodyLift

Костюми BodyLift® розроблені для того, щоб підтримувати жіночі форми і допомагати жінкам почувати себе комфортно і легко.

Вставлені панелі контролю, регульовані кріплення, сітка для вирівнювання живота і внутрішня підтримка грудей з'єднуються в потужну, але м'яку як шовк тканину.

Embrace Power® це гладка тканина, м'яка і зручна, розроблена спеціально для забезпечення ефективного підкреслення фігури і максимальної підтримки. Завдяки особливому покриттю, Embrace Power® забезпечує тривалий опір воді з хлором і сонячному світлу.