ОПЛАТА І ДОСТАВКА читати більш детальну інформацію

Арена для чоловіків

Історія ARENA
Головна  >  > 

 

Arena

 

Arena


Бренд Арена був створений Хорстом Дасслером, сином засновника Адідаса і Президентом Адідас Франція. Під час Літніх Олімпійських ігор у Мюнхені 1972, Дасслер був присутній при тому, як Марк Шпітц отримав свої історичні 7 золотих медалей. Як і весь світ, Дасслер був вражений, так як Шпитц не тільки став першим атлетом, який отримав 7 олімпійських золотих медалей, а й встановив 7 світових рекордів. Під враженням від досягнення Шпітца, Дасслер тут же почав будувати плани створення компанії, що спеціалізується на одязі для плавання і цілком присвячена водним видам спорту. Після Оліпіади багато компаній пропонували Шпітцу спонсорство, але врешті решт він вирішив співпрацювати з Дасслером у створенні бренду нової високоефективного одягу для плавання, відомого зараз як Арена.

У 1973, через рік після Олімпійських ігор, Арена запустила свою першу лінійку одягу для змагань, представлену технологією Skinfit®. Skinfit був відомий в індустрії як "технологічна перлина". Нова ультралегка тканина важила всього 18 грам і була розроблена, щоб прилягати до тіла як "друга шкіра" .

Наступного року Арена підписала першу спонсорську угоду з австралійською плавчихою Шейн Гоулд. Гоулд була зіркою Мюнхенських ігор, що завоювала 5 олімпійських медалей. Співпрацюючи з Гоулд, в 1974 році Арена розробила колекцію жіночого одягу для плавання Шейн Гоулд.

Дасслер знав, що спонсорство є ключем до успіху бренду, тож при підготовці до наступних ігор Арена почала підписувати інших спортсменів, які могли відбити витрати на дизайн і розробку нових продуктів, і в той же час підігріти ажіотаж навколо водних видів спорту. До 1976 року спортсмени та продукція Арени були готові до Олімпійських ігор в Монреалі. Склад оригінальної команди Арена Еліт включав таких чемпіонів як Марк Шпітц (США), Новела Каллігаріс (Італія), Стів Фюрнісс (США), Девід Вилці (Велікобретанія), Ширлі Бабашофф (США), Гері Холл (США), Клаус Дібіасі (Італія), Ульріка Кнап (Швеція) і Максін "Мікі" Кінг (США). Еліта Арени була забезпечена першою лінійкою шапочок і окулярів для плавання, розробленою спеціально щоб відповідати рівню спортсменів. Важка праця, яку вкладали як атлети, так і Арена, при підготовці до Ігор в Монреалі, окупилася, коли команда Арени отримала 44 олімпійських медалі. Через 2 роки на Світовому чемпіонаті з плавання в Західному Берліні спортсмени у формі Арени виграли 62 медалі, що склало приблизно 75% від загальної кількості медалей, і побили 9 світових рекордів. Згодом учасники оригінальної команди Арени встановили 83 світових рекорди.

Поступово звикаючи до пальми першості, в 1980 Арена представила Flyback®. Flyback був першим костюмом для плавання для змагань, розробленим з маленькими застібками для того, щоб зробити плечі більш відкритими, і відкритої спини, що дозволяє спортсменові вільніше рухатися. До сьогоднішнього дня багато спортсменів все ще воліють свободу руху, що надається Flyback, так що дизайн одягу був оновлений і присутній у наших нинішніх колекціях. У 1988 році на Олімпійських іграх в Сеулі новий член команди Арена Еліт Метт Байонді став другим спортсменом, який отримав 7 медалей на Олімпіаді. Близько підійшовши до рекорду Шпітца, він отримав 5 золотих медалей, з 4 з них встановивши світові рекорди. Будучи першою людиною, що проплила 100 м вільним стилем за менш ніж 49 с. , Байонді також є 3-кратним олімпійцем, 11-кратним олімпійським медалістом, 6-кратним чемпіоном світу, 24-кратним чемпіоном Америки і держателем світового рекорду. Зараз він є членом Залу олімпійської слави США та Міжнародного залу слави плавання.

На початку 90-х Арена була готова запустити новий технологічний прорив: AquaRacer®. AquaRacer був розроблений з метою дозволити плавцям ковзати по воді, завдяки своїй гладкій поверхні і приголомшливому обляганню тіла, в поєднанні з фантастичною свободою руху. У 1997 команда Арена D&D зробила це знову і вразила громадськість системою X-Flat®, тканиною ще більш тонкою, гладкою і легкою, ніж AquaRacer. Будучи на 25% легше, ніж будь-яка тканина, використовувана для продукції рівня змагань, X- Flat був всього лише попередньою демонстрацією того, що повинно було з'явитися в 2000 році. У той же час, команда Arena Elite продовжила рекрутувати нових талановитих спортсменів, які продовжували ставати історичними чемпіонами світового класу. Серед них були Олександр Попов та Франциска фон Альмсік, два з найбільш помітних світових атлетів 90-х років.

Прагнення Арени перестрибнути через усі існуючі кордони подарувало світові 2 технологічних прориви: Powerskin® (2000) і Powerskin X-Treme® (2004). Технологія Powerskin стала флагманом нового покоління елітних професійних костюмів для плавання, що майже повністю покривають тіло спортсмена.

Powerskin® і Powerskin X-Treme® заслужили привілей супроводу найбільших чемпіонів на подіумах найпрестижніших подій у світі плавання в Європі і в усьому світі. Сьогодні вони все ще залишаються найпривабливішим вибором для величезної кількості міжнародних чемпіонів з плавання, таких як Лаурі Манаду, Філіппо Магніні, Роланд Шуман, Рік Нітлінг, Ласло Чех та інші.

У Арені ми розуміємо, що всіма спортсменами керує воля до перемоги, чи означає це стояння на подіумі, або досягнення вершини своїх фізичних можливостей, кінцева мета - перемогти. Ми розуміємо це, тому що те ж прагнення рухає і нами. З того самого моменту, як засновник Арени Хорст Дасслер потиснув руку олімпійській легендій Марку Шпітцу, Арена націлена на перемогу. У нас одна мета: пропагувати і розвивати водні види спорту. Після тривалої роботи в команді зі спортсменами, ми завжди робили продукти, які відповідали цій меті і нашим очікуванням. Для нас це і є перемога. І маючи за спиною більше 30 років досвіду, ми встановили зв'язок між нашими спортсменами і нашою продукцією. Ми будемо стояти разом з Вами на подіумі. Побачимося на наступних Олімпійських іграх !