ОПЛАТА І ДОСТАВКА читати більш детальну інформацію

Арена для чоловіків

Для стартів
Головна  >  > 

 

Для старта

 


Powerskin ST

Powerskin ST - високоефективний одяг для плавання, зроблений з матеріалу X-FLAT, дуже легкої тканини (142 г / кв.м.), розроблений спеціально для створення екстра-гладкої зовнішньої поверхні.

Завдяки тонкості і високому вмісту лайкри (29%), Powerskin ST забезпечує найкращий комфорт і дуже швидко сохне.

Тканина X-FLAT також гарантує прекрасну стійкість до хлорованої води і захист від ультрафіолетових променів (50+ UPF).
Для старта

 

Powerskin XP

Powerskin XP надає пловцю більше швидкості при плаванні, завдяки революційній високотехнологічній та ультралегкій ( 120 г / кв.м) тканині Z - Raptor + , яка робить костюм більш гладким і гідродинамічним, ніж будь-який порівняний з ним костюм.

Якості Z - Raptor + (35% лайкри, зі 100% горизонтальною та вертикальною еластичністю) дозволяють Powerskin XP виробляти велику компресію на тіло плавця, гарантуючи при цьому максимальну свободу руху.

Powerskin XP також значно скорочує розтягування поверхні завдяки своїй структурі, оптимізованій сходинці і кращому тефлоновому покриттю .
Для старта

 


Powerskin R-EVO

Powerskin R - EVO - технологічна перлина, яка довела, що вона є найшвидшим і найлегшим костюмом для плавання, коли-небудь зробленим з 100% текстильного матеріалу. Завдяки високотехнологічній, ультралегкій тканині Stealth (99 г / кв.м), всі костюми Powerskin R - EVO важать менше 100 г, гарантуючи оптимальну компресію, з'єднану з неповторною зручністю.

Powerskin R - EVO є єдиним костюмом для запливів, які мають патентований цілісний дизайн, який, в поєднанні з системою термо-з'єднання, дозволяє створити на 100% безшовну конструкцію.

Powerskin R - EVO також дозволяє пловцю утримувати поліпшену стабільність і постановку тіла під час запливу, скорочуючи розтягування поверхні.
Для старта

 

Powerskin X-Glide

Powerskin® X-Glide має характерну водовідштовхувальну поверхню, оптимальне стиснення, мінімально тянучий верхній шар і нізкопрофільні шви. Костюм ідеальний для всіх запливів і дистанцій. X-Glide гарантує максимальне стиснення, поєднане з незрівняним комфортом.

Для старта

 


Powerskin R-EVO Plus

Powerskin R-EVO + є останньою інновацією в стартовому асортименті Arena. Зроблений з 100% текстилю, Powerskin® R-EVO + дозволяє плавцю зберігати прекрасну стабільність і положення тіла під час ривка. Завдяки високотехнологічній тканині Z-Raptor +, всі костюми Powerskin® R-EVO + гарантують максимальну компресію, поєднану з ні з чим не порівнянним комфортом.

Powerskin® R-EVO + також має систему низькопрофільних швів.

Powerskin® R-EVO + ідеальний для будь-яких запливів і дистанцій.
Для старта

 

Powerskin Carbon Pro

Розумний стиск: Міцні карбонові волокна, суміщені з еластомером високої розтягуваності, створюють ефект «замикання». Волокна замикаються, коли досягається критичний рівень розтягування, приблизно як ремінь безпеки заклинює при ударі транспортного засобу. У випадку з костюмом, замикання волокон максимізує стиск областей, які піддаються найбільшому розтягуванню, збільшуючи тим самим підтримку і контроль, де і коли це необхідно. У той же час тканина залишається зручною, не жертвуючи мобільністю плавця.

Повернення сили: Стратегічне розміщення еластичної стрічки на внутрішній частині ніг і сідничних м'язах надає додаткову силу завдяки ефекту пружини при кожному пірнанні, поштовху та повороті. Стрічка розтягується, коли ви відштовхуєтеся, допомагаючи вам зробити кращий ривок, коли ви починаєте новий заплив, при цьому зберігаючи ідеальне прилягання і свободу рухів. Стрічки також допомагають перед стартом при розминці, завдяки чому ви зберігаєте енергію для самого змагання.

Покращена цілісність поверхні: високоефективна тканина Carbon-Pro (190г/м.кв.), посилена карбоновим волокном, забезпечує найкраще співвідношення сила/вага . Покращена сила цієї тканини допомагає створити більш потужний костюм, з меншим шансом протирання або пошкодження, яке може бути викликане додатковим розтягуванням при надяганні костюма. Збереження цілісності поверхні костюма в свою чергу скорочує розтягування і оптимізує гідрофобність .